Jesteś tutaj:
Informacje o firmie CELS

 

o-nas-bg

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy CELS. Posiadamy 16 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu okien i drzwi czołowych producentów, a od 6 lat wykonujemy także izolacje pianką poliuretanową – ociepliliśmy tą metodą już ponad 630 domów i pokryliśmy 61 tys. m2 powierzchni.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klienta, nastawiamy się na ciągły rozwój w zakresie wykonywania ocieplania fundamentów, poddaszy oraz całych budynków metodą natryskową. Dzięki już zdobytemu doświadczeniu jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą Skutecznej IZOLACJI, szybkiego i nowoczesnego systemu ocieplania pianką kanadyjskiej marki Icynene.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, posiadamy doświadczoną kadrę która wyceni, oraz doradzi jak najlepiej wykonać dedykowane zadanie. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie wykonywać usługi kompleksowo od A do Z.
Sprzedaż produktów budowlanych, montaż oraz ocieplanie pianką to nasza pasja!

Wiele zadań

Wielu klientów

Jeden cel

Sukces

Oferta naszej firmy obejmuje również szeroko pojętą stolarkę otworową: Bramy garażowe, okna, drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz żaluzje, rolety i wertikale. Zajmujemy się także sprzedażą i montażem bram i ogrodzeń. Od 6 lat wykonujemy ocieplanie pianką poliuretanową renomowanej marki Icynene.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, obejrzenia filmu i galerii,w której znajdą Państwo nasze realizacje. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami lub produktami nasi doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji.

 

W filmie poniżej przedstawiamy nasze możliwości.

 

 

16

lat doświadczenia na rynku budowlanym

6

lata doświadczenia w natrysku pianek

32

osoby zaangażowane w sprzedaż, montaż i wizerunek firmy

630

budynków ocieplonych pianą

zadowolonych klientów

odsłon strony www / miesiąc

wykonanej izolacji

wypitej kawy w ciągu dnia

CELS to firma z  ponad 16 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w zapewnianiu naszym klientom stuprocentowej satysfakcji z wykonywanych usług.
nasz zespół składa się z osób, dla których sprzedaż produktów budowlanych jest największą pasją. Dzięki, temu często zaskakujemy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nasze atuty

Doświadczenie

doświadczenie w branży budowlanej 16 lat

Pasja

wiedza, kreatywność i… miłość do tworzenia domów z „duszą”

Innowacyjność

profesjonalny sprzęt o wysokiej wydajności znanych światowych marek

Kompleksowość

różnorodność produktów oraz najnowsze rozwiązania w branży stolarki otworowej oraz natrysku pianki