Ocieplanie pianką

Chcesz wiedzieć więcej o ocieplaniu domu? Zadzwoń: +48 664 700 150 lub wybierz doradcę ze swojego regionu KLIKNIJ TUTAJ

Ocieplanie pianką poliuretanową PUR

Skutecznie ocieplony dom to nie tylko komfort termiczny jego mieszkańców, ale także ogromna oszczędność na ogrzewaniu. Z tego względu pianka poliuretanowa jest materiałem coraz częściej wybieranym przez świadomych inwestorów. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu energooszczędnego domu to już na etapie projektowania budynku warto zadbać o wybór jak najlepszych materiałów izolacyjnych, zaś samo ocieplenie termiczne zlecić doświadczonym fachowcom. Dobrze wykonane piankowanie metodą natryskową gwarantuje bezpieczną i efektywną izolację termiczną na długie lata.

Naszym klientom oferujemy wykonanie izolacji domu najnowocześniejszym i wielokrotnie nagradzanym materiałem izolacyjnym (pianka PUR) dostępnym na rynku oraz zapewniamy fachową i miłą obsługę. Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu domów – zarówno nowo budowanych jak również tych, które po wielu latach wymagają niezbędnej termomodernizacji. Wykonujemy ocieplenia poddaszy, dachów (od wewnątrz i od zewnątrz), elewacji, tarasów oraz fundamentów.

 

Dlaczego warto wybrać izolację natryskową?

Izolacja natryskowa jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo precyzyjna. Pianka jest natryskiwana przy pomocy specjalnego pistoletu, co sprawia, że można ją aplikować w najtrudniej dostępnych miejscach. Ponadto pianka PUR po aplikacji zwiększa swoją objętość i wypełnia wszystkie luki oraz zakamarki, do których nie udałoby się dotrzeć przy wykorzystaniu tradycyjnych metod takich jak: styropian i wełna mineralna.

Pianka poliuretanowa to materiał, który na stałe zmienił ocieplanie budynków, nie tylko skracając czas wykonania izolacji, ale i zwiększając skuteczność realizacji. Pianka znacznie przewyższa tradycyjne termoizolatory swoimi właściwościami uszczelniającymi. Niezależnie, czy chodzi o obiekty mieszkalne, komercyjne, czy też przemysłowe – pianka poradzi sobie w każdym miejscu!

Pianka miękka, a pianka twarda

Do ocieplania domów wykorzystywane są dwa rodzaje pianek. Pianka miękka nadaje się do izolowania pomieszczeń wewnętrznych np. poddaszy i ścian. Ten rodzaj pianki PUR można nanieść bezpośrednio na deskowanie lub membranę. Izolacja termiczna pianką poliuretanową zabezpiecza budynek przed stratami ciepła oraz eliminuje problem powstawania tzw. mostków termicznych. To rozwiązanie daje:

  • oszczędności na ogrzewaniu, wynoszące nawet 70% standardowych kosztów,
  • doskonale szczelną, a zarazem oddychającą i paroprzepuszczalną powłokę izolacyjną,
  • izolację cieplną z materiału samogasnącego, trudnopalnego w połączeniu z płytą g-k.,
  • izolację trwałą i niezmieniającą swoich właściwości przez długie lata (25-letnia gwarancja producenta).

Drugim rodzajem pianki jest piana twarda. Według specjalistów, ten rodzaj materiału to świetna termoizolacja i hydroizolacja tarasów oraz fundamentów. Pianka twarda jest materiałem o strukturze zamknięto-komórkowej, co sprawia, że stanowi barierę nieprzepuszczalną dla wody oraz zimnego powietrza. Często jest wybierana jako docieplenie hal, tarasów oraz różnych nietypowych budynków.

Dajemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki pianki. Sprawdź i zobacz jak to wygląda z bliska.

W ocieplaniu domu liczy się doświadczenie

Jesteśmy liderem na rynku polskim w ocieplaniu domów pianką poliuretanową Icynene. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, doradców technicznych oraz fachowców z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu natrysku pianką PUR. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych odbiorców, dlatego tak wielu klientów wybiera właśnie naszą firmę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ocieplania:
• poddaszy
• elewacji
• tarasów
• fundamentów


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz