Jesteś tutaj:
Informacje o firmie CELS

Witamy Państwa na stronie internetowej ZESPOŁU CELS

Jesteśmy największą firmą w kraju zajmującą się ocieplaniem domów natryskową pianką poliuretanową. Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji termicznych dachów i poddaszy, ociepleniu elewacji, fundamentów oraz wszelkich nietypowych konstrukcji przy użyciu najwyższej jakości pianek otwarto i zamknięto-komórkowych największych światowych producentów, takich jak SOUDAL, czy ICYNENE.

Dzięki wieloletniej współpracy belgijskiego producenta z Grupą Wykonawczą CELS, z początkiem roku 2019 zostaliśmy jedynym Certyfikowanym Wykonawcą SOUDAL w Polsce w zakresie stosowania pianek o otwartej strukturze komórek. Oznacza to, że każda wykonana przez Zespół CELS izolacja termiczna pianką Soudafoam SPF objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

CELS to firma z ponad 19-sto letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Świadczy również usługi sprzedaży i montażu drzwi, okien i bram garażowych cenionych producentów stolarki otworowej m.in. DRE, Gerda, Petecki, Porta, czy Wiśniowski.

W temacie izolacji natryskowych, działamy nieprzerwanie od 2010 roku, tworząc Grupę CELS, która łączy doświadczonych wykonawców ocieplających metodą natryskową z wykorzystaniem najlepszych maszyn do natrysku pianki.

Od 2011 roku jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą kanadyjskiej izolacji z ponad 30-sto letnim doświadczeniem, firmy ICYNENE. Posiadamy regionalne oddziały zapewniające wykonanie usługi na terenie całego kraju. Nasze ekipy zapewniają wykonanie prac na najwyższym poziomie z zachowaniem uzgodnionego terminu realizacji.

Ocieplanie poddaszy pianką pur

Ocieplanie poddaszy metodą natryskową to najczęściej wybierana metoda do izolacji poddaszy i domów. Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że Twój dom zyska trwałą, jednorodną i pozbawioną mostków termicznych izolację z pianki poliuretanowej.

Wiele zadań

Wiele zadań
Wielu klientów

Wielu klientów
Jeden cel

Jeden cel
Sukces

Sukces

19

lat doświadczenia na rynku budowlanym

9

lata doświadczenia w natrysku pianek

90+

osoby zaangażowane w sprzedaż, montaż i wizerunek firmy

2500+

budynków ocieplonych pianą

Zadowolonych klientów

1 800+

Zadowolonych klientów/rocznie

Liczba odsłon strony www/miesiąc

30 000+

Liczba odsłon strony www/miesiąc

Wykonanej izolacji

250 000+

Wykonanej izolacji/rocznie

Doświadczonych zespołów aplikatorów

12

Doświadczonych zespołów aplikatorów

Nasze atuty

Najlepsza oferta

różnorodność produktów oraz najnowsze rozwiązania

Bezpieczeństwo

profesjonalny sprzęt oraz sprawdzony produkt z gwarancją producenta

Pasja

wiedza, kreatywność i … miłość do tworzenia domów z duszą

Doświadczenie

18 lat doświadczenia w branży budowlanej i 8 lat w ocieplaniu pianką

Zobacz jak to robimy: 

Zadzwoń Napisz