OKNA PCV

Idealne Rozwiązanie dla Twojego Domu

energooszczędne okna pcv
energooszczędne okna pcv
energooszczędne okna pcv
energooszczędne okna pcv
energooszczędne okna pcv

Energooszczędne Okna PCV - Idealne Rozwiązanie dla Twojego Domu

W CELS oferujemy najnowocześniejsze technologicznie okna energooszczędne PCV, które skutecznie ograniczają straty ciepła. Nasze rozwiązania są idealne zarówno dla inwestorów, jak i osób wymieniających stare okna na nowe. Jeśli planujesz budowę domu niskoenergetycznego lub pasywnego, nasz asortyment spełni wszystkie Twoje wymagania. Zachęcamy do skontaktowania się z działem obsługi klienta, który chętnie pomoże w wyborze odpowiednich produktów.

CELS Favicon

Dlaczego warto wybrać Energooszczędne Okna PCV CELS?

Okna PCV
Excellent Class 82 MD

Excellent Class 82 MD to optymalne połączenie eleganckiego wyglądu z najlepszymi parametrami ochrony cieplnej, dedykowanymi dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego. Specjalna 6 – komorowa konstrukcja okna umożliwia głębokie osadzenie pakietu szybowego. Prosty kształt profili systemu BluEvolution 82 MD podkreśli elegancję i szyk każdego wnętrza, zapewniając przy tym najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej.

Okna PCV
Impressive Class 73 P

Okna IMPRESSIVE Class 73 P produkujemy w oparciu o profil AD firmy SALAMANDER BRÜGMANN. Są wyjątkowo szczelne i ciepłe dzięki optymalnej szerokości komór profilu, oraz dodatkowej barierze ochronnej jaką stanowią dwukomorowe uszczelki oporowe. Proste nowoczesne kształty stolarki stanowią idealne uzupełnienie minimalistycznego stylu Twojego domu.

Okna serii IMPRESSIVE dedykowane są w szczególności do budownictwa jednorodzinnego. Mnogość dostępnych pakietów szybowych, różnorodność kształtów oraz szeroka gama kolorystyczna dają nieograniczone możliwości konfiguracji. Wybierając produkty serii IMPRESSIVE otrzymasz okna optymalnie dostosowane do stylu Twojego domu.

Okna PCV
Impressive Class 73 O

Okno Impressive Class 73 O oparte o profil Art line firmy SALAMANDER BRÜGMANN to doskonały produkt, który pomoże obniżyć zużycie energii. Półlicujące skrzydło i zaokrąglona rama, oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowych okien . Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Class przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna PETECKI IMPRESSIVE Class 73 O to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

Okna PCV
Excellent Line 76 MD

Okno EXCELLENT LINE 76 zostało wyprodukowane w oparciu o system Softline 76.  Jego głębokość zabudowy wynosi 76 mm. Stanowi alternatywę dla systemów 70 mm i  82 mm. EXCELLENT LINE 76 kwalifikuje się do produktu najwyższej jakości. Dzięki wkomponowanym stalowym wzmocnieniom w ramie, wykonanym z zamkniętego profilu 30 x 30 mm, wykazuje doskonałe parametry termiczne i mechaniczne. Tego typu rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo, a tym samym obniża ryzyko włamania oraz wzmacnia okno pod kątem konstrukcyjnym. Zamontowana została również w ramie uszczelka, która zwiększa ochronę termiczną i akustyczną. Listwy przyszybowe są zlicowane z profilami ramy, skrzydła i słupka. Softline 76 to okno, którego współczynnik przenikania ciepła wynosi Uw 1,1 (MD) oraz Uw 1,2 (AD) W/(m²•K).

Okna PCV
Future Line 82 MD

Future Line 82 MD – Okno opracowane z myślą o budownictwie pasywnym. Pozwala na zaprojektowanie dużej powierzchni szklanej, umożliwiającej pozyskanie ciepła dzięki promieniowaniu słonecznemu. Jednocześnie zastosowany w standardzie pakiet 3-szybowy o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K znacząco zmniejsza straty energetyczne. Zastosowanie 7-komorowych profili Softline 82 MD firmy VEKA, pozwoliło na wyeliminowanie mostków termicznych. Rewelacyjne parametry termoizolacyjne, wymagane w przypadku zastosowań w budownictwie pasywnym w połączeniu z klasycznym wzornictwem i nieograniczonymi możliwościami konfiguracji sprawiają, że produkt ten jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

Okna energooszczędne PCV
Energetic UltraLink

Standard pasywny
Energetic to innowacyjny system wyposażony w środkową uszczelkę. Przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych spełnia wymagania standardu pasywnego. Seria Energetic minimalizuje utratę ciepła z pomieszczenia, a dzięki szybom o wysokim współczynniku transmisji światła, wykorzystuje promienie słoneczne do ogrzania domu.

Mocna konstrukcja
Zastosowanie wzmocnienia stalowego tworzy siódmą komorę wewnątrz ramy i powoduje, że okno jest niezwykle sztywne i wykazuje optymalną równowagę między statyką, a izolacją termiczną

Okna energooszczędne PCV
Contur UltraLink

Proste kontury
Okna Contur, dzięki nowoczesnej konstrukcji profilu okiennego, posiadają proste kontury wpisujące się w wiodące trendy współczesnej architektury. Wyrazisty kształt skrzydeł i listw przyszybowych tworzy unikalny, nowoczesny design. Jednocześnie zapewniają one optymalną szczelność oraz termikę, dzięki zastosowaniu trzech poziomów uszczelniania systemem uszczelek EPDM, który jest wytrzymały na rozciąganie, zrywanie, ściskanie.

Duże przeszklenia
Budowa okna pozwala na wykorzystywanie efektownych dużych przeszkleń. Wszystko dzięki niskiej wysokości złożenia – 110 mm.

PCV Niestandardowe 
Wyjątkowe Kształty i Wymiary dla Twojego Domu

Nowoczesne budownictwo coraz częściej uwzględnia niestandardowe wymiary okien, aby nadać architekturze oryginalności. Dzięki naszym najnowszym technologiom, możemy zrealizować niemal każdy pomysł stolarki okiennej. Oferujemy okna w niestandardowych kształtach i rozmiarach, które zachowują doskonałe właściwości termoizolacyjne i estetykę.

Gdzie Zamówić Nowoczesne Okna Niestandardowe? – CELS to Twoje Rozwiązanie
CELS to marka specjalizująca się w dostarczaniu nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych o najwyższej jakości. Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i montażu okien, drzwi oraz bram, to jesteś we właściwym miejscu. Nasi dedykowani konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

Zapewniamy, że cena naszych okien niestandardowych idzie w parze z najwyższą jakością wykonania. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatne opomiarowanie i doradztwo.

SZYBKI KONTAKT

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Formularz kontaktowy - Okna i Drzwi
CELS Daniel Wasilewski

Daniel Wasilewski

+48 535 444 122

daniel.wasilewski@cels.pl

Suwałki, Bakałarzewska 21F
CELS Marta Kowalewska

Marta Kowalewska

+48 530 155 038

marta.kowalewska@cels.pl

Suwałki, Pułaskiego 32C
CELS Ewa Pankiewicz

Ewa Pankiewicz

+48 600 057 344

ewa.pankiewicz@cels.pl

Sejny, 1 Maja 3/2
CELS Marek Krysiuk

Marek Krysiuk

+48 530 154 114

marek.krysiuk@cels.pl

Suwałki, Bakałarzewska 21F