Skip to main content

Ocieplanie budynków Trójmiasto

Profesjonalne Doradztwo i Montaż

Ocieplanie budynków
Ocieplanie budynków
Ocieplanie budynków
Ocieplanie budynków
Ocieplanie budynków

Warunki panujące nad polskim morzem – poza sezonem turystycznym – raczej nie rozpieszczają. Niższe temperatury niż w pozostałych regionach kraju, silne wiatry, podwyższony poziom wilgotności, a także częstsze opady deszczu sprawiają, że trudniej jest utrzymać komfort w domach. W sytuacji, gdy jesteś właścicielem budynku na terenie Trójmiasta, zgłoś się do nas!

Od ponad dwudziestu lat zapewniamy klientom skuteczne ocieplanie budynków w Trójmieście. Dbamy o odpowiedni dobór materiałów, sprawną realizację wszystkich prac oraz solidne zaaplikowanie wybranego rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ocieplanie budynków, Trójmiasto – różne rozwiązania dla różnych potrzeb

Na rynku istnieje sporo rozwiązań z zakresu docieplania budynków. W Trójmieście dopasowanie odpowiedniej opcji szczególnie stanowi ważny aspekt przez wzgląd na wcześniej wspomniane zmienne warunki atmosferyczne.

Dlatego jako firma dbająca o kompleksowość oferty proponujemy różnorodne materiały służące do ocieplania budynków w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. Na jakich przestrzeniach każda z proponowanych przez nas opcji sprawdzi się najlepiej?

Ocieplanie wełną skalną – Trójmiasto

Granulat wełny skalnej to coraz częściej wybierana opcja wśród naszych klientów. Realizując zlecenie przy wykorzystaniu tego materiału, stawiamy na produkty marki ROCKWOOL, dzięki czemu możesz być pewny jego jakości i skuteczności.

Ocieplanie wełną skalną w Gdyni, Gdańsku i Sopocie najczęściej przeprowadzamy w obrębie dachów skośnych bądź płaskich. Co więcej, to rozwiązanie sprawdza się również przy izolacji ścian szkieletowych czy trójwarstwowych.

Ocieplanie pianką PUR – Trójmiasto

Piana poliuretanowa to precyzyjne, a zarazem wszechstronne rozwiązanie. Sprawdza się zarówno w nowym, jak i remontowanym budownictwie. Ocieplanie pianką PUR w Trójmieście wykonujemy w obrębie poddaszy, dachów, ścian, elewacji, fundamentów, a nawet tarasów. Materiał ten poradzi sobie właściwie z każdą powierzchnią.

Co istotne, ocieplanie pianką PUR w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie warto zaplanować na etapie budowy lub remontu. Później jego realizacja będzie wymagała demontażu elementów konstrukcyjnych.

Ocieplanie domów, Trójmiasto – nietypowe opcje przeznaczone do wielu przestrzeni

Jako zespół dbający o należytą obsługę jak największej rzeszy klientów zapewniamy szeroki wybór materiałów służących do ocieplania budynków w Sopocie, Gdańsku i Gdyni. Wśród nich proponujemy również rozwiązania o niewielkiej wadze, a jednocześnie ekologicznym charakterze.

Ocieplanie włóknem drzewnym – Trójmiasto

Włókno drzewne to lekki, ekologiczny materiał. Powstaje ze starannie sortowanego sosnowego drewna, pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Jednocześnie włókno jest wytrzymałe, elastyczne i pochłania wilgoć.

Waga tego materiału jest niewielka. Dlatego ocieplanie włóknem drzewnym w Sopocie, Gdyni czy Gdańsku doskonale sprawdzi się w obrębie poddasza, strychu lub dachu. Niekiedy stosujemy je również do odizolowania ścian.

Ocieplanie celulozą – Trójmiasto

Inne proponowane przez nas rozwiązanie to wełna celulozowa. Powstaje z sortowanego papieru, który świetnie reguluje temperaturę wewnątrz budynku. Ocieplanie celulozą w Gdańsku, Gdyni i Sopocie przeprowadzamy zwykle na obszarze dachu lub strychu.

Co ciekawe, ten lekki materiał nadaje się również do naprawy posiadanej już izolacji. Jest bowiem lekki, łatwy w aplikacji, a także nie wymaga demontażu elementów konstrukcyjnych budynku.

Docieplanie budynków, Trójmiasto – zaufaj zespołowi CELS!

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie stanowi dowód na to, że doskonale znamy się na wykonywanej pracy. Potrafimy właściwie dobrać rozwiązanie do wymagań klienta, opierając się na wiedzy na temat właściwości poszczególnych materiałów, a jednocześnie biorąc pod uwagę potrzeby zleceniodawcy. Właśnie w ten sposób zapewniamy satysfakcję ze zrealizowanych ociepleń budynków w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie.

Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Szczegółowo przedstawimy dostępne rozwiązania, ustalimy termin aplikacji oraz cenę realizacji zlecenia.