Jesteś tutaj:

Ocieplanie pianką

Zobacz jak to robimy

Ocieplanie pianką poliuretanową PUR

Skutecznie ocieplony dom to nie tylko komfort termiczny jego mieszkańców, ale także ogromna oszczędność na ogrzewaniu. Z tego względu pianka poliuretanowa jest materiałem coraz częściej wybieranym przez świadomych inwestorów. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu energooszczędnego domu to już na etapie projektowania budynku warto zadbać o wybór jak najlepszych materiałów izolacyjnych, zaś samo ocieplenie termiczne zlecić doświadczonym fachowcom. Dobrze wykonane piankowanie metodą natryskową gwarantuje bezpieczną i efektywną izolację termiczną na długie lata.

Naszym klientom oferujemy wykonanie izolacji domu najnowocześniejszym i wielokrotnie nagradzanym materiałem izolacyjnym (pianka PUR) dostępnym na rynku oraz zapewniamy fachową i miłą obsługę. Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu domów – zarówno nowo budowanych jak również tych, które po wielu latach wymagają niezbędnej termomodernizacji. Wykonujemy ocieplenia poddaszy, dachów (od wewnątrz i od zewnątrz), elewacji, tarasów oraz fundamentów.

Dlaczego warto wybrać izolację natryskową?

Izolacja natryskowa jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo precyzyjna. Pianka jest natryskiwana przy pomocy specjalnego pistoletu, co sprawia, że można ją aplikować w najtrudniej dostępnych miejscach. Ponadto pianka PUR po aplikacji zwiększa swoją objętość i wypełnia wszystkie luki oraz zakamarki, do których nie udałoby się dotrzeć przy wykorzystaniu tradycyjnych metod takich jak: styropian i wełna mineralna.

Pianka poliuretanowa to materiał, który na stałe zmienił ocieplanie budynków, nie tylko skracając czas wykonania izolacji, ale i zwiększając skuteczność realizacji. Pianka znacznie przewyższa tradycyjne termoizolatory swoimi właściwościami uszczelniającymi. Niezależnie, czy chodzi o obiekty mieszkalne, komercyjne, czy też przemysłowe – pianka poradzi sobie w każdym miejscu!

W ocieplaniu domu liczy się doświadczenie

Jesteśmy liderem na rynku polskim w ocieplaniu domów pianką poliuretanową Icynene. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, doradców technicznych oraz fachowców z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu natrysku pianką PUR. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych odbiorców, dlatego tak wielu klientów wybiera właśnie naszą firmę.

Coraz więcej naszych klientów cieszy się z wykonanej izolacji metodą natryskową. W ostatnim roku 93% klientów, którym przedstawialiśmy ofertę zdecydowało się podpisać z nami umowę. Nasze inwestycje realizujemy na terenie prawie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z mapką zrealizowanych inwestycji przy użyciu pianki poliuretanowej.

Izolacja termiczna dla wymagających

Ocieplenia, docieplenia oraz izolacje domów z firmą CELS to gwarancja zadowolenia na długie lata i wyjątkowo atrakcyjna cena. Ponieważ właściwie wykonane ocieplenie jest późniejszym gwarantem stabilności energetycznej budynku, w naszej pracy wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały izolacyjne.

Ocieplanie domów, dachów, a także całych budynków pianką poliuretanową – tylko z firmą CELS Suwałki.

Coraz więcej naszych klientów cieszy się z wykonanej izolacji metodą natryskową. W ostatnim roku 93% klientów, którym przedstawialiśmy ofertę zdecydowało się podpisać z nami umowę. Nasze inwestycje realizujemy na terenie prawie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z mapką zrealizowanych inwestycji przy użyciu pianki poliuretanowej.

Umów się na bezpłatny pomiar - Służymy fachową poradą i miłą obsługą

Umów się na bezpłatny pomiarSłużymy fachową poradą i miłą obsługą.

Kliknij tutaj


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz