Jesteś tutaj:

Gdańsk – ocieplanie pianką poliuretanową

Ocieplanie pianką Gdańsk

Ocieplanie pianką poliuretanową – Gdańsk

Morski klimat bywa w Gdańsku surowy, zimny wiatr daje się jesienią i zimą we znaki. Ogrzewanie domów kosztuje więcej niż np. na południowym zachodzie Polski. Ceny energii zużywanej na ogrzewanie systematycznie rosną i nic nie zapowiada, żeby ten wzrost miał się kiedyś wreszcie zatrzymać. Jedynym sposobem na poczynienie oszczędności jest więc termomodernizacja budynków. Odpowiednie ich uszczelnienie i docieplenie, unowocześnienie systemu grzewczego plus ewentualne odzyskiwanie ciepła w toku wentylacji mechanicznej może sprawić, że rachunki staną się mniejsze.

Coraz częściej jeździmy więc do Gdańska, by docieplać dachy, poddasza, fundamenty i ściany pianką poliuretanową. Materiał ten zyskuje na popularności z wielu powodów. Jednych klientów przekonuje szybkość aplikacji, a więc fakt, że w jeden dzień można ocieplić kilkaset metrów kwadratowych, innych to, że pianka pozwala unikać mostków termicznych, bo dostaje się w każdą szczelinę. Gdy w grę wchodzi ocieplanie domu, liczy się i to, że pianka poliuretanowa jest niezwykle trwała i nawet po kilkudziesięciu latach równie skuteczna, jak tuż po aplikacji, co wykazały liczne badania. Ocieplanie poddasza lub dachu jest łatwe, bo nie wymaga docinania żadnych płyt, bel itp.

Podobnie jak właściciele domów jednorodzinnych, również firmy w Gdańsku muszą oszczędzać na kosztach ogrzewania. Pianka doskonale nadaje się do ocieplania wszelkich nietypowych konstrukcji, a także hal produkcyjnych, magazynów i rozmaitych budynków przemysłowych. Praca przy jej aplikowaniu przebiega tak szybko, że nie wymaga długich przerw w procesie produkcyjnym: podawane pod ciśnieniem składniki błyskawicznie pokrywają ocieplana powierzchnię.

Pianka poliuretanowa jest absolutnie obojętna dla zdrowia, nie pyli i nie emituje żadnych toksyn. Można ją z powodzeniem stosować w domach zamieszkiwanych przez alergików i osoby z innymi chorobami układu oddechowego. Można nią ocieplać dachy, poddasza, ściany i fundamenty. Nie zagnieżdżają się w niej gryzonie, nie przyciąga też owadów.

Zapraszamy zatem firmy i osoby prywatne z Trójmiasta do kontaktu. Pomiary przeprowadzamy bezpłatnie.

Przykładowa galeria realizacji na terenie Trójmiasta:

Umów się na bezpłatny pomiar w Gdansku - Służymy fachową poradą i miłą obsługą

Umów się na bezpłatny pomiar w Gdańsku i Trójmieście
Służymy fachową poradą i miłą obsługą.

Kliknij tutaj


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz