Jesteś tutaj:

Warszawa – ocieplanie pianką poliuretanową

Ocieplanie pianką poliuretanową – Warszawa

Wielu mieszkańców Warszawy, a także działających w stolicy firm i zakładów przemysłowych, zdążyło się już przekonać do pianki poliuretanowej jako doskonałego materiału izolacyjnego, zapewniającego szczelną izolację budynku i zapobiegającego utracie ciepła przez mostki termiczne. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu takich prac, toteż gotowi jesteśmy podjąć się każdego zadania w Warszawie. Nie ma znaczenia, czy chodzi o ocieplanie poddasza w budynku jednorodzinnym, ocieplanie dachu w hali przemysłowej czy w magazynie albo innym obiekcie, także takim o nietypowych kształtach: nasi fachowcy poradzą sobie z jego izolacją.

Ocieplamy w Warszawie nie tylko budynki i hale, ale też sauny, chłodnie, zbiorniki, silosy, studzienki, a nawet zabudowy samochodów dostawczych. Dzięki natryskom pianką wykonywanym przez naszych fachowców, firmy i osoby prywatne oszczędzają każdej jesieni i zimy poważne sumy na ogrzewaniu swoich budynków: gdy mniej ciepła ucieka, mniej trzeba dostarczać i zużywać.

Termomodernizacja ma sens wtedy, gdy zainwestowane pieniądze nie tylko przyniosą oszczędności w zużyciu energii, ale też efekt naprawdę długotrwały. Badania dowiodły, że pianka poliuretanowa zachowuje swoje właściwości przez dziesiątki lat, pozostając niezmiennie szczelnym materiałem izolacyjnym. Nie wymaga napraw ani uzupełniania ubytków, bo ich po prostu nie ma. Warszawa ma już wiele obiektów, które to potwierdzają. Otwarto- i zamkniętokomórkowa pianka PUR to po prostu najlepsza izolacja termiczna.

Przykładowa galeria realizacji na terenie Warszawy:

Umów się na bezpłatny pomiar w Warszawie - Służymy fachową poradą i miłą obsługą

Umów się na bezpłatny pomiar w Warszawie
Służymy fachową poradą i miłą obsługą.

Kliknij tutaj


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz