Ocieplanie poddasza – Zamość – poznaj naszą ofertę
Ocieplanie poddasza w firmie CELS to gwarancja zadowolenia dla każdego klienta, również dla mieszkańców Zamościa. Już od 10 lat poprawiamy nasze usługi zwiększając ich jakość i zarazem zmniejszając cenę, dzięki czemu wyróżniamy się spośród innych firm między innymi pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Oferujemy między innymi ocieplanie poddasza pianką PUR oraz wełną skalną w sposób szybki, bezpieczny i terminowy. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne narzędzia oraz dodatki i akcesoria, które umożliwiają sprawną i precyzyjną realizację zleconych robót. Mieszkańców Zamościa zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod numerem telefonu +48 664 426 681 lub poprzez adres e-mail.
Ocieplanie poddasza pianką PUR
Innowacyjne i bardzo szczelne ocieplanie poddasza pianką PUR stanowi bardzo nowoczesny sposób na izolację cieplną i mimo, iż kilka lat temu nie był znany, to teraz cieszy się popularnością niewiele mniejszą niż tradycyjna wełna. Ocieplanie poddasza pianą PUR jest szybkie, szczelne i bardzo trwałe – jest to zasługa kilku bardzo istotnych kwestii. Piana poliuretanowa jest w formie płynnej i ma budowę otwartokomórkową, tym samym do jej nałożenia niezbędne jest zastosowanie specjalistycznych maszyn natryskowych. Po wykonaniu natrysku piana wysycha i rozszerza się nawet o 150 razy, tworząc niezwykle szczelną powierzchnię. Zastosowana piana jest paroprzepuszczalna, znakomicie pokrywa wszelkie prześwity i przedmuchy, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia pętli konwekcyjnych. Co więcej, ocieplanie poddasza pianą PUR nie obciąża nadmiernie konstrukcji dachu i charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz wysokim poziomem odporności na działanie wody.
Ocieplanie poddasza wełną ROCKWOOL
Ocieplanie poddasza wełną jest jednak w dalszym ciągu najpopularniejsze. Wiemy o tym doskonale w firmie CELS, dlatego oferujemy izolację za pomocą tego materiału. Wełna jest niedroga, a do jej aplikacji w systemie wdmuchiwanym wykorzystywana jest forma granulatu, który wtłacza się za pomocą specjalistycznych narzędzi. Współpracujemy z firmą ROCKWOOL i jesteśmy jej oficjalnym partnerem na całą Polskę, dzięki czemu mamy bezpośredni dostęp do najlepszych materiałów kupowanych bezpośrednio u źródła. Warto również pamiętać, że jej ogromną zaletą jest całkowita niepalność sklasyfikowana symbolem A1. Ocieplanie poddasza wełną jest zatem sposobem na powstrzymanie ognia.
Ocieplanie poddaszy z firmą CELS
Ocieplanie poddasza pianką czy wełną jest dość trudnym zadaniem, które wymaga od ekipy budowlano-remontowej fachowej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Od firmy, która się go podejmuje zależy między innymi trwałość, poziom izolacyjności oraz jakość wykonania. W naszej firmie CELS dbamy o wszystkie te aspekty i oferujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do wymagań klienta. Co więcej, dzięki nam cena ocieplania poddasza będzie niższa niż kiedykolwiek. Zapraszamy do kontaktu!

- Ocieplanie poddasza – Białystok
- Ocieplanie poddasza – Elbląg
- Ocieplanie poddasza – Giżycko
- Ocieplanie poddasza – Gdańsk
- Ocieplanie poddasza – Bydgoszcz
- Ocieplanie poddasza – Lublin
- Ocieplanie poddasza – Warszawa
- Ocieplanie poddasza – Zamość
- Ocieplanie poddasza – Słupsk
- Ocieplanie poddasza – Radom
- Ocieplanie poddasza – Siedlce
- Ocieplanie poddasza – Ostrołęka
- Ocieplanie poddasza – Łódź
- Ocieplanie poddasza – Starogard Gdański
- Ocieplanie poddasza – Poznań
- Ocieplanie poddasza – Śrem
- Ocieplanie poddasza – Płock
- Ocieplanie poddasza – Gdynia
- Ocieplanie poddasza – Ostrowiec Świętokrzyski
- Ocieplanie poddasza – Toruń
- Ocieplanie poddasza – Sochaczew
- Ocieplanie poddasza – Lubartów
- Ocieplanie poddasza – Nidzica
- Ocieplanie poddasza – Ełk
- Ocieplanie poddasza – Piła
- Ocieplanie poddasza – Biłgoraj
- Ocieplanie poddasza – Siemiatycze
- Ocieplanie poddasza – Garwolin
- Ocieplanie poddasza – Grudziądz
- Ocieplanie poddasza – Sierpc
- Ocieplanie poddasza – Pułtusk