Jesteś tutaj:

Niestandardowe

HSTNietypowePSK
hst

Okna niestandardowe

Drzwi HST to nowoczesne i bardzo komfortowe rozwiązanie konstrukcyjne. Funkcjonalność konstrukcji pozwala na likwidację wszelkich ograniczeń i oszczędność miejsca, a dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru. Specjalne okucia sprawiają, że przesuwanie ogromnych skrzydeł nie wymaga użycia wielkiej siły. System HST umożliwia wykonanie konstrukcji o bardzo dużych przeszkleniach (szerokość drzwi  HST to nawet 5 metrów). Drzwi wykonane z niskim ciepłym progiem aluminiowym, który umożliwia licowanie progu z podłogą

niestandardowe

Okna niestandardowe

Okna nietypowe to propozycja dla inwestorów którzy budują domki i budynki o niestandardowej architekturze. Naszym klientom oferujemy nowoczesne kształty okien PCV, oparte na dowolnej klasy profilach oferowanych przez najlepszych producentów.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać dowolny rozmiar, kształt i kolor okien: okrągłe, trójkątne, łukowe, trapezowe, a także okna do budynków w stylu zabytkowym. Szukają Państwo okien niebieskich, złotych, w kolorze drewna, z niestandardowymi okuciami? Trafiliście Państwo pod właściwy adres.

Nasze rozwiązania podkreślają wyjątkową architekturę budynku, spełniają wysokie standardy jakości odpowiadające nowoczesnym oknom.

psk

Okna niestandardowe

Drzwi uchylano-przesuwne PSK to doskonała alternatywa dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Dzięki zastosowaniu tego typu systemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić przestrzeń, która jest niezbędna przy otwarciu standardowych drzwi rozwiernych. Jak sama nazwa wskazuje skrzydło można uchylić (jak w tradycyjnych balkonach) lub przesunąć (w zależności od potrzeb w lewo lub w prawo). Drzwi przesuwne mają również przewagę nad zwykłymi balkonowymi w tym, że nie zatrzaskują się same pod wpływem wiatru czy przeciągu.

Umów się na bezpłatny pomiar - Służymy fachową poradą i miłą obsługą

Umów się na bezpłatny pomiarSłużymy fachową poradą i miłą obsługą.

Kliknij tutaj