Praca w Cels

Dołącz do ponad 90-osobowego zespołu najlepszych specjalistów biznesowych. Nie możemy się doczekać, aż będziesz na pokładzie!

Umowa o pracę

Pracownik działu sprzedaży drzwi i okien

Firma Cels, ciesząca się ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje osoby do działu sprzedaży drzwi i okien

Firma Cels, ciesząca się ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje osoby do działu sprzedaży drzwi i okien. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, posługującą się językiem litewskim, lubisz pracę z ludźmi i chcesz podjąć się nowych wyzwań, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

  • Umiejętność komunikacji w języku litewskim,
  • Zainteresowanie branżą drzwi i okien,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
  • Chęć do doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email lub o telefon:

e-mail: mb@cels.pl
telefon: 570 580 100

Czekamy na Twoje zgłoszenie z niecierpliwością!

Stała praca

Aplikator piany PUR

Firma CELS, lider na rynku branży budowlanej, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego pracownika na stanowisko Aplikatora piany PUR

Miejsce pracy: województwo warmińsko-mazurskie i mazowieckie

Obowiązki:

  • Aplikacja piany PUR zgodnie z wytycznymi i normami technicznymi.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania prac związanych z izolacją termiczną.
  • Utrzymywanie sprzętu i narzędzi w należytej kondycji.
  • Współpraca z zespołem w celu efektywnego realizowania projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aplikacji piany PUR.
  • Zdolności manualne i precyzja w pracy.
  • Umiejętność czytania projektów i rysunków technicznych.
  • Gotowość do pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Firma CELS to miejsce, gdzie doceniamy profesjonalizm, dbamy o rozwój pracowników i stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie budujmy przyszłość!

Stała współpraca

Współpraca z ekipami wykonawczymi

W związku z rozwojem poszukujemy firm do współpracy w zakresie ociepleń budynków pianą poliuretanową, wełną skalną oraz celulozą w nadmuchu.

Jeśli:

  • wykonujesz ocieplenia metodą wdmuchiwaną lub pianką natryskową
  • myślisz o rozpoczęciu działalności w tym obszarze
  • chciałbyś się rozwijać i wspólnie pozyskiwać zlecenia
  • interesuje cię zakup materiału w cenach hurtowych

Porozmawiajmy o współpracy

Oferujemy:

  • stabilną długofalową współpracę na korzystnych warunkach
  • aktywne pozyskiwanie zleceń na ocieplanie budynków
  • wspólne zamówienia pian natryskowych i innych materiałów izolacyjnych
  • wypożyczanie maszyn do nadmuchu wełny skalnej
  • Obszar działania: prace wykonywane są na wybranym przez ekipę województwie

Cels jest obecnie jedną z największych firm w Polsce zajmującą się ocieplaniem dachów, poddaszy, fundamentów, dachów płaskich i ścian. W naszej ofercie posiadamy produkty największych producentów na świecie, min. wełnę skalną w formie granulatu, wełnę celulozową czy pianę poliuretanową marki Soudal.

Dzięki współpracy z firmą Cels:

  • zwiększysz swój zasięg i ilość klientów,
  • wyróżnisz się na rynku wśród wielu firm,
  • otrzymasz dostęp do unikalnych produktów,
  • otrzymasz wsparcie techniczne, marketingowe i szkoleniowe.