Jesteś tutaj:

Referencje

 

 

CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl

Szybko i profesjonalnie! Inwestycja wykonana wzorowo – zgodnie z zapewnieniem przedstawiciela. 300m2, Bydgoszcz. Fajni ludzie – pełen profesjonalizm! Bardzo gorąco. Polecam!

Wojciech K.

Firma Cels zachwyca wręcz podejściem do klienta. W dobie nieuczciwych fachowców spotkanie się z firmą Cels było niczym wybudzenie z koszmaru.
Przyjeżdżają na umówiony dzień i godzinę. Ekipa pracuje dokładnie bez fuszerek i popijania alkoholu po kątach. Ściany i okna przed pianowaniem zabezpieczone folią.
Po zakończeniu prac wszystko jest zamiecione i posprzątane. Szkoda, że nie murują bo chciałbym, żeby taka firma stawiała mi dom.

Piotr

Pod koniec września Pan Artur Gołąb wypiankował w moim domu w Borkowie strych. Na podkreślenie zasługuje fachowość ,profesjonalizm i znawstwo zagadnienia. Od pierwszego kontaktu Pan Artur zdobył moje zaufanie poprzez całkowite ogarnięcie tematu pracy. Pozwolę sobie życzyć tego rodzaju fachowców w innych dziedzinach. Wykonanie ocieplenia przebiegało sprawnie bez zarzutu i z tego względu ekipa Pana Artura na pewno jest godna polecenia .Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam.

Maciej Ś.

Szybko, konkretnie, sprawnie. Bez grymasów ekipa przyjechała zrobiła wszystko tak jak należy i tak jak rozmawiałem z Panem Sebastianem B. Następnego dnia dostałem telefon z zapytaniem czy wszystko było w porządku. Polecam w 100 % – wszystko posprzątane włącznie z zabraniem worków ze śmieciami.

Patryk P.

Firma CELS wykonała izolację poddasza pianą poliuretanową . Efekt izolacji był odczuwalny natychmiast. W czasie upałów  na poddaszu było przyjemnie chłodno. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, pracownicy byli bardzo sympatyczni i wyjaśniali wszystko szczegółowo. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie zabezpieczyli pomieszczenia a po zakończeniu prac dokładnie posprzątali Na etapie zamówienia i wykonania usługi, przedstawiciel handlowy firmy CELS, Pan Sebastian Brzeziński, był bardzo pomocny, zawsze służył dodatkowymi informacjami i łatwo było się z nim skontaktować. Dbałość o klienta wzorowa. Firma godna polecenia.

Krzysztof R.

Panie Jarosławie
Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę  -wykonanie izolacji natryskowej poddasza. Jestem bardzo zadowolony z usług Waszej firmy. Pracownicy rzetelni , dokładni,bezproblemowi. Dziękuje przede wszystkim Panu za profesjonalne doradztwo i podejście do sprawy. Z przyjemnością bede polecał firmę Cels

Marcin D.

Firma CELS wykonała 20 kwietnia 2018 r. izolację poddasza pianą  poliuretanową ICYNENE w domu na Mazurach. Efekt izolacji był odczuwalny natychmiast. W domu zrobiło się dużo cieplej, a w czasie upałów w następnych dniach było przyjemnie chłodno. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, pracownicy byli bardzo sympatyczni i wyjaśniali wszystko szczegółowo. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie zabezpieczyli pomieszczenia folią plastikową  a po zakończeniu prac dokładnie posprzątali. Także na etapie zamówienia i uściślania wykonania przedstawiciel handlowy firmy CELS, pan Sebastain Brzeziński, był bardzo pomocny, zawsze służył dodatkowymi informacjami i łatwo było się z nim skontaktować. Dbałość o klienta była wzorowa. Polecamy zarówno firmę jak i pianę izolacyjną. 

Andrzej i Aleksandra W.

 

Podczas wizyty na budowie przedstawiciel firmy CELS zaoferował wykonanie ocieplenia poddasza różnymi rodzajami pianek z jednoczesną prezentacją ich parametrów technicznych. Doradztwo techniczne oraz możliwość negocjacji i dobra cena za usługę w połączeniu z jakością pianki zaowocowały podpisaniem umowy. Przedstawiciel firmy CELS zaoferował pianki najwyższej jakości w połączeniu z optymalnymi kosztami wykonania. To jest to czego inwestorzy oczekują.
Grzegorz C.

Jestem zadowolony z Państwa usług. Praca przebiegła sprawnie i bez problemów. Ekipa była również sprawna jak i profesjonalna. Sądzę,ze dopiero z czasem będę mógł określić czy czegoś zabrakło ale na razie jest oki.
Tomasz S.

 


Zdecydowałem się w ramach remontu na ocieplenie stropodachu metodą natryskową, w której specjalizuje się firma CELS. Zadzwoniłem i w rozmowie uzyskałem wszelkie wyczerpujące informacje i dane techniczne dotyczące pianki Icynene. Po uzyskaniu telefonu do lokalnego przedstawiciela umówiłem się na spotkanie. Zarówno pan Henryk jak i jego ekipa wykonawcza to bardzo kompetentni i uprzejmi ludzie. Praca przebiegła zgodnie z ustaleniami i wyznaczonym terminie. Jestem bardzo zadowolony z uzyskanych efektów. Zyskałem dodatkowe centymetry ocieplenia, bez mostków cieplnych, jak było w przypadku wełny mineralnej. I najważniejsza zaleta tej pianki, że nie zmienia swoich parametrów izolacyjnych. Pomieszczenie jest zdecydowanie bardziej wygłuszone (dom przy ulicy) i się tak nie nagrzewa od dachu w upalne dni. Zdecydowanie polecam tę technologię, warto zerwać z zakorzenioną tradycją opartą na wełnie mineralnej, która jak się sam przekonałem po 15 latach nadawała się tylko do utylizacji. Zdecydowanie polecam firmę CELS MARIUSZ BUTKIEWICZ.
Robert B.

Korzystałem z kilku usług w pakiecie – montaż bramy garażowej, ocieplenie poddasza i wymiana okien. Jestem bardzo zadowolony z usług! Myślałem, że firma jest droga, ale miło się zaskoczyłem. Wysoka jakoś usług w normalnej cenie. Każdemu polecę tę firmę!
Mateusz Ż.

Szybko i profesjonalnie. Jeden dzień i poddasze ocieplone. Szybciej i wygodniej niż wełną.
Patrycjusz spod Suwałk

Witam, krótka opinia o izolacji pianą ICYNENE przez firmę CELS. Po dwóch sezonach zimowych izolacja jest bardzo dobra. Niewielkie zużycie opału w porównaniu z podobnymi budynkami ocieplonymi metodami tradycyjnymi tj. wełną mineralną. Dom jest suchy na poddaszu, utrzymuje stałą temperaturę, zimą ciepło latem optymalnie, Właściwa wilgotność. Decyzję podejmowałem trudno bo jest to nowość na naszym rynku, ale doradca techniczny Jarosław Wojtaś przekonał mnie do podjęcia decyzji, która okazała się trafna i sprawdziła się. Firma sprawnie wykonała usługę, pracownicy rzetelni, punktualni i fachowi. Stawiam najwyższą notę.
Włodzimierz z Gryfic

Jesteśmy zadowoleni z państwa usługi.Panowie aplikatorzy byli mili i rzetelni. Po skończonej pracy posprzątali po sobie. Kontakt z doradcą był bardzo dobry.Doradca bardzo dokładnie wytłumaczył nam o zasadach funkcjonowania pianki .Po rozmowie z doradcą byliśmy już na sto procent przekonani co do pianki a nie do wełny.  W tej chwili mamy cieplej w domu i oczywiście mniej zużywa się opału. Dziękujemy za współpracę. Wasza firma jest godna polecenia.
Dariusz spod Białegostoku

Bardzo profesjonalna obsługa i montaż. Wszystko na czas i w przystępnych cenach. Doskonali handlowcy. Moją inwestycją zajmował się Daniel Wasilewski i z czystym sumieniem mogę go polecić tak jak całą Firmę Cels.
Pan Maciej z Suwałk
Z usługi wykonanej przez firmę CELS jestem bardzo zadowolony, bardzo dobrze oceniam pracę przedstawiciela pana Henryka jak też i pracowników którzy wykonali usługę natrysku pianką poliuretanową szybko dokładnie i czysto. Wszyscy byli rzetelni i uprzejmi, za co im dziękuję. Jeszcze nie było dużych mrozów, ale już odczuwamy efekt tego rodzaju ocieplenia, polecam moim znajomym, metoda stosowana przez waszą firmę jest mało znana ludzie zazwyczaj rozmyślają o pracochłonnej ” zabawie” z wełną mineralną,  są w zasadzie zwolennikami starych technologii, boją się nowości, ale myślę, że czeka waszą firmę dobra przyszłość, pełen portfel zamówień i rozwój, zwłaszcza, że tak jak nadmieniłem ludzi zatrudniacie na wysokim poziomie. Że jest dobrze upewniłem się w prosty sposób: efekty ocieplenia najlepiej widać na połaci dachu, kiedy jest na nim szron; jest biały jednolity nigdzie nie topnieje, patrzyłem u sąsiadów, którzy mają ocieplenia innego typu na ich powierzchniach dachowych widać wszelkiego rodzaju „figury” gdzie szron się topi; gdzie”ucieka” ciepło Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Pan Stanisław z Pomorza
To już druga praca, którą wykonywała dla nas Państwa firma pod kierownictwem Pana Jarosława Wojtasia. Mimo rozeznania wielu lokalnych ofert, Pan Jarosław przekonał nas swoja wiedzą i doświadczeniem. Osobiście także czuwał nad każdą realizacją. Także Panowie, którzy bezpośrednio wykonywali natrysk, w czasie trwania pracy służyli radą a po skończonej pracy posprzątali po sobie. W przyszłości przy kolejnych inwestycjach, na pewno skorzystamy z Państwa oferty. Z całą pewnością mogę polecić Państwa firmę jako rzetelnego wykonawcę.
Pan Tomasz ze Słupska

Chciałam wspólnie z mężem poinformować, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i profesjonalizmu z jakim się spotkaliśmy. Poza bardzo dobrym kontaktem z Panem Sienkiewiczem chcieliśmy również pochwalić Panów, którzy wykonywali sam natrysk – pełen profesjonalizm oraz dyscyplina.
Myślę, że gdybyśmy kiedykolwiek w przyszłości potrzebowali tego typu usługi na pewno zwrócimy się do Państwa firmy.
Pani Joanna i Pan Tomasz
Suwalki_ocieplanie_piana
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą CELS z Suwałk. Zacznijmy od początku. Bardzo długo zmagaliśmy się z dylematem jaki trapi większość świadomych inwestorów w Polsce: „wełna czy piana?”. Na naszą decyzję złożyło się na pewno wiele czynników, ale jednym z najmocniejszych było informacja znajomej, która straciła całą wełnę po kilku latach mieszkania, bo w połaci dachu zagnieździła się kuna… Teraz znajoma ściągnęła dachówkę, ściągnęła membranę i wymieniła wełnę na pianę! Po podjęciu decyzji w sprawie sposobu ocieplania, zaczęliśmy rozglądać się za wykonawcą. Porównywaliśmy oferty różnych firm, ale padło na CELS ze względu na wieloletnie doświadczenie i opinie na rynku.
Obsługa klienta stała na naprawdę wysokim poziomie, firma doradziła jak przygotować stelaże G-K, jak zabudować okna. Wykonanie natrysku to była kwestia 1 dnia. Panowie wykonawcy byli świetnie zorganizowani, pomieszczenia były zabezpieczane i ocieplane jedno po drugim. Chcielibyśmy trafiać na takich wykonawców za każdym razem. Każdy inwestor wie na jakie firmy można czasami trafić na naszym rynku…
Pani Natalia i Pan Maciej
Suwalki_ocieplanie_piana
Bardzo wysoki poziom usługi. Zgrana załoga wykonała ocieplenia dachu w ostatecznie wyznaczonym czasie. Użyto pianki wysokiej jakości, co potwierdzono odpowiednimi certyfikatami. Efekt naprawdę niesamowity, idealna szczelność. Szczególne podziękowania składam na ręce pana Jarosława Wojtasia, który zachęcił mnie do skorzystania z takiej formy ocieplenia dachu. Szczegółowo wyjaśnił mi cały proces izolacji piankowej. Koordynował i nadzorował wszystkie prace izolacyjne, biorąc pod uwagę moje wskazówki i oczekiwania.
Pani Barbara

Serdecznie chcielibyśmy podziękować Panu Damianowi za bardzo sprawny i dokładny pomiar, a ekipie Pana Rafała za zainstalowanie pianki oraz za dokładne zabezpieczenie okien przed zabrudzeniem – zrobili to bardzo sprawnie, szybko i fachowo.
Pani Ewa
Suwalki_ocieplanie_piana
Praca z Panem Damianem to dla mnie przyjemność. Szukaliśmy firmy, która fachowo podejdzie do tematu i zaproponuje nam najlepszy produkt w rozsądnej cenie. Pan Damian z CELS okazał się bezkonkurencyjny. Dziękujemy również Panom, którzy wykonywali natrysk pianki – widać, że robią to nie od dziś. Z czystym sumieniem możemy polecić CELS.
Pan Bogusław

Firma CELS wykonała mi ocieplenie poddasza pianą Icynene. Od pierwszego kontaktu do dzisiaj bardzo mile wspominam współpracę z wykonawcą. Od początku odpowiadano rzetelnie na moje pytania i wątpliwości. Po ustaleniu szczegółów nastąpiła realizacja zadań u mnie w budynku. Sprawnie działająca ekipa montażystów przygotowała budynek do natrysku, wykonała izolację i po odbiorze przekazała mi już gotowe ocieplenie jeszcze tego samego dnia. Po niespełna 3 latach użytkowania poddasza mogę z całą pewnością powiedzieć, że była to naprawdę dobra decyzja. Dzięki izolacji z pianki jestem użytkownikiem ciepłego i cichego poddasza.
Jarosław z Okuniowca