Skip to main content

Przedstawiamy najnowszy produkt Firmy GERDA.

Drzwi do domów GERDA NTT to najwyższej jakości produkt firmy GERDA.
Idealnie łączą najlepsze cechy drzwi metalowych – solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności z estetyką, indywidualnością nowoczesnych drzwi dla najbardziej wymagających Klientów.

Drzwi Gerda NTT są oferowane w czterech liniach wzorniczych:

AIR GLASS – z charakterystyczną szybą potocznie zwaną szybą samochodową

QUADRO
 – z licznymi przeszkleniami i insertami zlicowanymi z powierzchnią skrzydła

STANDARD
 – klasyczne drzwi nawiązujące do najlepszych wzorów GERDA

ELITE 3D
 – eleganckie wzornictwo

Drzwi GERDA osiągają bardzo wysokie parametry izolacyjne.

Wyróżniamy trzy grupy:

Drzwi pasywne NTT 75 – drzwi, które przede wszystkim maksymalnie oszczędzają energię przy jednoczesnym podniesieniu komfortu mieszkania. Pozwalają gromadzić energię wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do bezpośredniej oszczędności. Drzwi NTT 75, charakteryzują się współczynnikiem przenikania w zależności od zastosowanej ościeżnicy od 0,77 W/m2K do 0,93 W/m2K.

Drzwi energooszczędne NTT60
 – posiadają współczynnik od 0,87 W/m2K w przypadku zastosowania ościeżnicy ALUTHERM ciepłej ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem komory termicznej i uszczelką oraz 1,0 W/m2K przy zastosowaniu ościeżnicy DUOTHERM ciepłej ościeżnicy stalowo drewnianej z perforacją termiczną i uszczelką.

Drzwi izolacyjne NTT50 – drzwi, które charakteryzują się współczynnikiem 1,2 W/m2K. Zastosowana została tutaj ościeżnica stalowa PERFOTHERM® z perforacją termiczną, uszczelką wraz z trzema do wyboru rodzajami progów: próg stalowy z uszczelką PVC, próg drewniany z uszczelką i podprożem PVC, próg aluminiowy z uszczelką i podprożem.

Cała kolekcja drzwi dostępna w Nowym Katalogu 2017.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi?