Skip to main content

Na rynku budowlanym rośnie tendencja do tworzenia domów, które są energooszczędne. Każdy inwestor już na etapie budowy zastanawia się, jakie wybrać okna, drzwi czy system ocieplenia wybrać, aby z domu ” nie uciekało ciepło”. Energooszczędność może oznaczać wiele kwestii, ale istnieje jeden typ energooszczędnego domu, który przenosi koncepcję na zupełnie inny poziom – dom zeroemisyjny i samowystarczalny energetycznie.

Fotowoltaika – ENERGIA Z NATURY.

Fotowoltaika to dziedzina polegająca na wytwarzaniu prądu elektrycznego poprzez systemy fotowoltaiczne pod wspływem działania światła słonecznego. To darmowa energia, która służy nam do zasilania wszelkich sprzętów domowych oraz urządzeń świetlnych. Warto również wspomnieć, iż systemy fotowoltaiczne są całkowicie bezobsługowe oraz zero kosztowe w późniejszym użytkowaniu.

Ekologiczny prąd – zadbaj o przyszłość.

Miło Nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z kolejną już firmą oferującą systemy solarne. Firma FOTOWOLTAIKA SYSTEM to jedna z największych firm w województwie podlaskim oraz warmińsko- mazurskim, która oferuje produkty najwyższej jakości. Ich usługi obejmują doradztwo, projektowanie, sprzedaż oraz serwis instalacji fotowoltaicznych.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą na: http://www.fotowoltaikasystem.pl/

Oszczędność a izolacja budynku.

Na rynku dostępnych jest wielu producentów paneli słonecznych decydując się na ich wybór warto postawić na sprawdzone i znane marki zarówno w Polsce jak i na świecie. Warto również zwrócić uwagę na jeden z najbardziej newralgicznych elementów budynku – dach .
Prawidłowo i szczelnie ocieplone poddasze pozwala na uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła U oraz brakiem mostków termicznych. Wybierając tego typu ocieplenie warto zlecić pracę doświadczonej firmie, która stosuje sprawdzone i markowe systemy ociepleń.

Nowa siedziba firmy FOTOWOLTAIKA SYSTEM.

Miło Nam również przedstawić fotorelację oraz video z jednej z naszych ostatnich realizacji, w której inwestorem była właśnie Firma z Olecka. FOTOWOLTAIKA SYTEM jest właśnie na etapie rozbudowy swojego zaplecza magazynowego oraz nowego biura handlowego.
Budynek powstaje w Kukowie, gdzie dach został stworzony w technologi wiązarów a jego powierzchnia to 320 m2. Został ocieplony pianą poliuretanową przez Firmę CELS.