Skip to main content

Serdecznie zapraszamy na szkolenie w zakresie hydroizolacji: dachów, balkonów, fundamentów, tarasów i piwnic przy użyciu produktów firmy Winkler.

Poznaj innowacyjne systemy do hydroizolacji:
dachów, balkonów, fundamentów, tarasów i piwnic

Wybierz dogodny termin i zgłoś swój udział na:
hydroizolacje@cels.pl , tel. 535 536 898

Terminy szkolenia:
Województwo mazowieckie (Warszawa):
10 marca, czwartek / 10:00 -15:00
11 marca, piątek / 10:15:00
Województwo lubelskie:
25 marca, piątek / 10:00 – 15:00

W wiadomości e-mail proszę o podanie: regionu działania, zakresu wykonywanych usług, danych kontaktowych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Firma Winkler została założone we Włoszech w 1987 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się tworzeniem innowacyjnych systemów w zakresie hydroizolacji. Winkler oferuje najwyższej jakości chemię budowlaną oraz szeroką gamę produktów, takich jak min : płynne membrany dachowe, żywice do posadzek, żywice do ochrony betonu oraz wiele innych produktów specjalistycznych. Wszystkie produkty Winkler wyprodukowane są na bazie wody, co w znaczący sposób odróżnia je od konkurencji. Nadrzędnym celem firmy jest zapewnienie klientom prostych, skutecznych i ekologicznych rozwiązań dostosowanych do coraz bardziej złożonych problemów współczesnego budownictwa. Obecnie produkty firmy sprzedawane są w ponad 20 krajach na całym świecie.

W programie:

  • Jak dobrać produkt uszczelniający?
  • Jak izolować gdy jest mokro i zimno?
  • Co na „trudne” dachy?
  • Płynne membrany hydroizolacyjne na dachy, jakie wybrać ?
  • Bezspoinowa hydroizolacja odporna na uszkodzenia mechaniczne?
  • Balkon, taras szybko sprawnie i bez ograniczeń?
  • Jak zabezpieczyć materiały takie jak: beton, klinkier, cegła, granit przed chłonięciem wody, starzeniem się i wykwitami?

Przykładowa galeria realizacji wykonanych przy użyciu produktów Winkler