Skip to main content

Rynek budowlany w 2018 mocno przyśpieszy

Jak pokazują wszelkie prognozy analityków rynku budowlanego, rok 2018 ma mocno przyśpieszyć, co oczywiście bardzo cieszy z punktu widzenia firm budowlanych jak i wykonawczych, ale z drugiej strony inwestorzy mogą mieć poważne opóźnienia z wykonaniem swoich planów, bowiem znalezienie fachowca może w tym roku być bardzo utrudnione.

Znalezienie fachowca w 2018 roku może nie być takie łatwe!

W związku z prognozowanym ogromnym rozwojem rynku budowlanego, znalezienie dobrego fachowca może w tym roku przyprawić inwestorów o ból głowy. Już rok poprzedni pokazał ogromne opóźnienia z zakończeniem projektów z końcem roku. Wielu budujących się osób niestety nie ukończyło swoich domów zgodnie z założonym planem i zmuszeni zostali do przełożenia prac na następny rok. W tym roku jak prognozują analitycy, może być jeszcze gorzej!

Oczywiście na rynku jest wiele firm oferujących swoje usługi i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednak jak to zwykle bywa niska cena niesie za sobą skromne doświadczenie, a nawet i jego całkowity brak oraz i przede wszystkim niską jakość oferowanych materiałów.

Sytuacja ta dotyczy również rynku izolacyjnego – wykonanie ocieplenia np. poddasza bardzo często przekładane jest aż na jesień, lecz wtedy znalezienie dobrej firmy wykonawczej może graniczyć z cudem.

Wiosna – najlepszym miesiącem na podjęcie decyzji

Najlepszym okresem na znalezienie dobrego fachowca i to jeszcze w najlepszej cenie okazuje się być wczesna wiosna. Jest to okres, w którym firmy zajmujące się wykonywaniem izolacji zakończyły już inwestycje klientów w okresie zimowym – klientów, którzy w zeszłym roku odkładali wykonanie ocieplenia na ostatni moment.

Wiosna – najniższe ceny na izolacje natryskowe!

Zatem, biorąc pod uwagę doświadczenia z lat ubiegłych proponujemy już teraz, zapewnić sobie odpowiedni termin na wykonanie np. izolacji, tym bardziej że w firmie CELS jest obecnie PROMOCJA na ocieplenie poddaszy pianką poliuretanową.

Umów się na bezpłatny pomiar. Służymy fachową poradą i miłą obsługą.

Kliknij tutaj

Dajemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki pianki. Sprawdź i zobacz jak to wygląda z bliska.

Zamów próbkę