Skip to main content

Kartka z kalendarza Soudal …..

SOUDAL jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych w aerozolu oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów oraz wyrobów chemii dachowej. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków firma osiągnęła wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej. Główna siedziba, centrum logistyczno-operacyjne i badawczo-rozwojowe znajdują się w Belgii, a biura handlowe i spółki zależne w 130 krajach na całym świcie. Koncern posiada 16 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. SOUDAL powstał ponad 50 lat temu, a od 20 lat obecny jest w Polsce. Firma obsługuje tysiące klientów na terenie całego kraju dzięki własnej, rozbudowanej sieci dystrybucyjnej.

     

W 2009 roku uruchomiona została pierwsza w Polsce fabryka pian i silikonów SOUDAL Manufacturing, wyposażona w wiele innowacyjnych rozwiązań i spełniająca najostrzejsze wymagania środowiskowe.

Lider na rynku pian poliuretanowych …..

Od wielu lat SOUDAL w Polsce zajmuje pozycję lidera na rynku pianek montażowych , uszczelniaczy oraz natryskowych pian poliuretanowych. Z początkiem roku 2019 firma CELS została jedynym Certyfikowanym Wykonawcą SOUDAL w Polsce w zakresie stosowania pianek o otwartej strukturze komórek. Oznacza to, że każda wykonana przez Grupa CELS izolacja termiczna pianką Soudafoam SPF objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

Pianki izolacyjne SOUDAFOAM SPF to najwyższej jakości materiały izolacyjne, które w zależności od rodzaju przeznaczenia stosowane są do ociepleń fundamentów, podłóg, ścian, stropów, dachów i poddaszy w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym, oraz w obiektach rolniczych.

Chcesz poznać ofertę na izolację Termiczną piany Soudal SPF?
Zapraszamy do kontaktu!