Skip to main content

Pianki izolacyjne SOUDAFOAM SPF to najwyższej jakości materiały izolacyjne, które w zależności od rodzaju przeznaczenia stosowane są do ociepleń fundamentów, podłóg, ścian, stropów, dachów i poddaszy w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym, oraz w obiektach rolniczych.

Pianki natryskowe Soudal (Soudafoam SPF) , charakteryzują się trwałością i stabilnością parametrów, czego potwierdzeniem jest dożywotnia gwarancja oferowana przez największego na świecie producenta pian poliuretanowych w aerozolu oraz czołowego dostawcą mas uszczelniających, klejów oraz wyrobów chemii dachowej.

Zalety pianki otwarto-komórkowej Soudal: 

 • Niski współczynnik przewodzenia ciepła
 • Całkowicie paroprzepuszczalna
 • Bardzo dobre właściwości akustyczne
 • Brak mostków termicznych ( ciągłość izolacji)
 • Trwałość (zakres temperatur -40˚C do + 120˚C)
 • Dożywotnia gwarancja producenta przypisana do budynku
 • Wysoka odporność chemiczna i biologiczna
 • Szybkość wykonania prac izolacyjnych
 • Nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu, jest odporna na grzyby, pleśń i szkodniki
 • Bezpieczna dla zdrowia
 • Certyfikowana

Więcej informacji o piance Soudal (Soudafoam SPF) : https://cels.pl/ocieplanie-piana/ocieplanie-poddaszy/

Innowacyjność, jakość i doświadczenie

Firma SOUDAL działa na rynku budowlanym od ponad 50 lat. Jej filie rozmieszczone są w 130 krajach na wszystkich kontynentach. W Polsce Soudal założył swoją spółkę w 1996 r., obecnie jest to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży budowlanej na naszym rynku. Od samego początku działalności jedną z najważniejszych wartości dla koncernu Soudal była innowacyjność. Dlatego produkty oferowane przez Soudal to nie tylko nowoczesne, ale także energooszczędne rozwiązania. Marka znana jest na rynku z technologii, które wyprzedzają oczekiwania i potrzeby klientów.


Ocieplenie poddaszy z Cels!

Od 2017 roku Certyfikowanym Wykonawcą izolacji termicznych z użyciem produktów Soudal SPF jest CELS –  jedna z największych firm zajmująca się ocieplaniem budynków, aktywna w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie całego kraju.
Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i technologii oraz szkolenia własnych ekip wykonawczych zapewniają nam możliwość przeprowadzenia wielu skomplikowanych projektów. O naszym profesjonalizmie, wiedzy i fachowości  świadczy ponad 1800 realizacji z udziałem 12 ekip natryskowych rocznie. Obecnie w firmie pracuje już prawie 100 osób, które zaangażowane są w codzienną obsługę inwestorów i realizację inwestycji.

W związku z dynamicznym rozwojem i stale rosnącym zainteresowaniem Klientów ociepleniem wykonanym metodą natryskową z wykorzystaniem systemu Soudafoam SPF, firma Soudal i grupa CELS poszukują firm wykonawczych. Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i wysokiej klasy produktom chcemy wspólnie z nowymi Partnerami tworzyć nową jakość w budownictwie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Grupą CELS i SOUDAL  – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:https://cels.pl/wspolpraca-rozwijaj-swoj-biznes-razem-z-nami/

Telefon. 570 580 100 | e-mail: mb@cels.pl