Skip to main content

„Profesjonalne ocieplanie budynków” – pod takim hasłem przewodnim odbyło się kolejne z cyklu spotkanie Grupy CELS.

Zgodnie z hasłem przewodnim przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w szkoleniu z zakresu ocieplenia budynków nadmuchu izolacji z granulatu skalnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o izolację z granulatu wełny skalnej.

Technologie te umożliwiają ocieplenie trudno dostępnych miejsc bez konieczności demontażu istniejącego ocieplenia lub zabudowy. Dodatkowo materiał ten posiada bardzo dobre właściwości termiczne, a także akustyczne jak również posiada znakomite parametry w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

Jako lider w branży izolacji natryskowych w Polsce, nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę na temat prawidłowego i przede wszystkim szczelnego ocieplania budynków, nie tylko w zakresie ocieplania pianą. Uczestniczymy w wielu szkoleniach z zakresu budownictwa energooszczędnego, a także technologii budowy dachów, nie pozostajemy obojętni wobec zmieniających się trendów w budownictwie i ciągle rozwijamy się, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na jakość wykonania oraz oferujemy produkty, które najlepiej sprawdzą się na danej inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym priorytetem jest profesjonalne ocieplenie budynku oraz zadowolenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz  kontaktu z regionalnymi przedstawicielami handlowymi.

GRUPA CELS

Umów się na bezpłatny pomiar. Służymy fachową poradą i miłą obsługą.

Kliknij tutaj