Skip to main content

„Wychodzę ze smogu”
Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem ociepleń m.in. dachów i poddaszy za pomocą pianki natryskowej oraz wełny skalnej. W tym roku postanowiliśmy wykonać taką izolację potrzebującej rodzinie. W związku z tym przyłączyliśmy się do wspólnej akcji #WychodzęZeSmogu!
Dom bez smogu dla Mikołaja i jego rodziny to wspólna akcja Fundacji Czyste Powietrze oraz takich firm jak min.: Bruk-Bet, Red- Snake oraz CELS. Wspólnie pomożemy potrzebującej rodzinie odnowić ich dom. Zawalczymy również o bezpieczne i ekologiczne miejsce do życia dla piątki niezwykle dzielnych osób,które jeszcze tej zimy zamieszkają w ciepłym domu.
Celem projektu jest zmodernizowanie domu w taki sposób, by stał się ekologiczny, energooszczędny i pozbawiony rachunków za prąd i ogrzewanie. Warunkiem realizacji tego celu jest pozyskanie środków na fotowoltaikę, która zapewni produkcję darmowego prądu na potrzeby światła i orzeania domu.

To pierwsza taka akcja w Polsce – jeśli chciałbyś nas wspomóc wpłacając datki zrobisz to tutaj: https://business.facebook.com/donate/1273067849543936/

Metoda ocieplania, którą proponujemy jest najczęściej wybierana przez inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne i ekologiczne technologie”– mówi Mariusz Butkiewicz, właściciel CELS.

(…) Zdajemy sobie sprawę, że każdego rodzaju izolacja termiczna to inwestycja, na którą rodziny z powodu trudnej sytuacji finansowej nie zawsze mogą sobie pozwolić. Gdy przychodzi zima, płacą o wiele więcej za ogrzewanie niż w sytuacji gdyby mieli szczelnie i dokładnie ocieplony dom. Tym samym tracą pieniądze, które można byłoby wykorzystać na inne cele.

„Chcielibyśmy również podziękować wszystkim klientom, którzy korzystają z naszych usług. To dzięki nim jesteśmy w stanie zorganizować taką akcję i tym samym przyczynić się do poprawy jej sytuacji materialnej” – dodaje Mariusz Butkiewicz.