Skip to main content

Wykonanie dachu skośnego – wentylacja, szczelność i izolacja” – pod takim hasłem przewodnim odbyło się kolejne z cyklu spotkanie Grupy CELS. Wszyscy członkowie Grupy CELS z całej Polski – firmy wykonawcze, przedstawiciele handlowi oraz specjaliści grupy CELS spotkali się, aby w ciągu trawiących 3 dni cyklu szkoleń zweryfikować i uzupełnić swą wiedzę z zakresu prawidłowego wykonania ocieplenia dachu skośnego.

Dla współpracujących z Grupą CELS firm wykonawczych, odbyły się praktyczne szkolenia na budowie z natrysku pianek poliuretanowych, gdzie oprócz kontroli sprzętu do natrysku poruszone zostały kwestie odpowiedniego wykonania izolacji z zachowaniem najwyższej jakości.

Zgodnie z hasłem przewodnim spotkania, w cyklu szkoleń Grupy CELS nie zabrakło zagadnień z tematyki prawidłowego wykonania i ocieplenia dachu skośnego, które przeprowadził znany i ceniony w branży budowlanej Pan Krzysztof Patoka ekspert Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych, Polskiej Federacji Dekarzy, Blacharzy i Cieśli.

Gościliśmy także specjalistów z branży instalacji grzewczej i fotowoltaicznej– firmę Red Snake https://redsnake.pl/ , a także przedstawicieli z firm zajmujących się instalacjami wentylacyjnymi.
Poruszone zostały również zagadnienia z zakresu rządowego programu „Czyste Powietrze”, które przedstawił prezes Fundacji Czyste Powietrze – Pan Jakob Manitzky https://fundacjaczystepowietrze.pl/ Fundacja ta pomaga bezpłatnie w uzyskaniu rządowego wsparcia termomodernizacji budynków, a także oferuje darmową pomoc prawną.

W trakcie naszego spotkania nie zabrakło również szkoleń praktycznych dla przedstawicieli, które przeprowadziła Pani Adriana Sadowska z firmy Sa-Port.

Zespół CELS