Skip to main content

Budownictwo pasywne brzmi drogo, ale w rzeczywistości wcale nie musi tak być.
Doskonałym rozwiązaniem jest budowa domu, a w szczególności ścian w technologii takiej jak Izodom2000 za pomocą „bloczków” z Neoporu takich jak King Blok.
Generalnym partnerem technologii Izodom 2000 jest firma DOMBUD-EX , która buduje domy pasywne na terenie całego kraju. Uzupełnieniem budynku jest wykorzystanie materiałów izolacyjnych o najlepszych parametrach na rynku. Właśnie takim materiałem jest pianka natryskowa o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu,który powstał przy współpracy firm: Izodom 2000, Dombud-ex oraz naszym:
[film: Lublin 2018r.]

BUDOWA DOMU PASYWNEGO W TECHNOLOGII IZODOM 2000


Droga do zrównoważonej przyszłości

Na rynku budowlanym rośnie tendencja do tworzenia domów bardziej energooszczędnych – mowa tutaj zarówno o domach nowobudowanych jak również i tych już istniejących. Energooszczędność może oznaczać wiele kwestii, ale istnieje jeden typ energooszczędnego domu, który przenosi koncepcję na zupełnie inny poziom – dom pasywny. Jeżeli nigdy wcześniej nie słyszałeś o pasywnym budownictwie, to najwyższy czas abyś zapoznał się z koncepcją, gdyż może to być jedyna droga do zrównoważonej przyszłości.
Domy pasywne pozwalają zaoszczędzić nawet do 90% energii.
Więcej ZDJĘĆ oraz artykuł o technologii domów pasywnych na: LINK

DOMBUD-EX (Izodom 2000) – BUDOWA DOMÓW ENERGOOSZCZEDNYCH I PASYWNYCH W TECHNOLOGII IZODOM 2000  – tel. 884 884 551

CELS (izolacje natryskowe) – OCIEPLENIE DLA WYMAGAJĄCYCH  – województwo lubelskie: Doradca Techniczno – Handlowy:  Andrzej Karasek tel. 664 140 005  |   Karol Mrozik tel. 535 536 110

Inne województwa : KONTAKT