Skip to main content

W dniach 6-8 listopada w Pradze odbyło się spotkanie największych Autoryzowanych wykonawców ICYNENE z całej Europy. Firma CELS jako największy wykonawca z Polski miała zaszczyt uczestniczyć w tym niezwykle ważnym i strategicznym wydarzeniu w branży.
W Europejskiej fabryce ICYNENE gościły również największe firmy z takich Państw jak: Anglia, Irlandia, Belgia, Holandia i Czechy.

Podczas spotkania mieliśmy okazję zwiedzić nowe laboratorium badawczo- rozwojowe oraz wymienić się wieloma doświadczeniami.

W nowym laboratorium Firma ICYNENE będzie „tworzyła” najnowsze produkty do natrysku pianki ICYNENE oraz szkoliła ekipy natryskowe z całej Europy. ICYNENE to marka, która stawia duży nacisk na profesjonalne przetwarzanie i najwyższą jakość oferowanych produktów. Dlatego też szkolenie aplikatorów pianki to dla nich sprawa priorytetowa.

Firma CELS już od ponad 6 lat umacnia się na pozycji lidera wśród Autoryzowanych Wykonawców kanadyjskiej pianki natryskowej ICYNENE. W trakcie tego okresu niejednokrotnie miała okazję uczestniczyć w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez ICYNENE.

Tak jak i poprzednio, tak i tym razem szkolenie największych wykonawców w Europie mało na celu zwiększenie świadomości marki oraz poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych w branży poliuretanów. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż firma ICYNENE dostrzega profesjonalizm i najwyższą jakość usług oferowanych przez firmę  CELS.